Видалення мозолів на п’ятах

Видалення Мозолів на П'ятах

Утворення у вигляді ущільнення на шкірі багатьом відоме. Зазвичай мозолі з’являються за рахунок надмірного тиску чи стиснення м’яких тканин.

Можна не записуватись до подолога на видалення мозолів на п’ятах, якщо ви зробите це:

  • не ходитимете у тісному взутті;
  • підберете комфортні колодки;
  • відмовитеся від підборів;
  • забезпечте ураженій зоні спокій із відсутністю механічного тертя.

Але іноді ділянки шкіри, що ороговіли, завдають біль та потребують лікування, або видалення.

Лікування мозолі на п’ятах у подолога

Ви можете при появі болю звернутися в центр https://slim.ua/uk у місті Київ та зробити видалення мозолів на п’ятах, щоб запобігти ускладненню та запобігти погіршенню проблеми.

Таке лікування проводиться протягом однієї процедури. Спочатку лікар-подолог огляне вас, проведе лабораторне дослідження, якщо запідозрить грибок.

Далі ознайомить із планом лікування, при необхідності терапії внутрішньої освіти призначить другу консультацію та озвучить ціну на видалення мозолів на п’ятах.

Зазвичай у своїй практиці використовуються техніки усунення проблеми у вигляді:

  1. Рідкого азоту.
  2. Лазерне видалення.
  3. Механічного впливу.

Якщо у вас сухі мозолі, то подологи застосують механічне видалення, шліфування та зволоження шкіри. Якщо дослідження покажуть інфекцію, то її усуватимуть і купуватимуть насамперед.

Пам’ятайте, що для довгострокового ефекту потрібний правильний догляд за стопами ніг. Обов’язково потрібно дотримуватися розпоряджень лікаря з комплексного лікування, видалення мозолів на п’ятах, так пишуть наші пацієнти у відгуках про процедури, щоб повністю відновити здоров’я ніжок.

Вартість видалення мозолів

Метод лікування підбирається, враховуючи стан шкіри, загальної області ураження та типу мозолів: м’якого, сухого, натоптишу, стрижневого. Ціни видалення мозолів на п’ятах на базі центру Slim теж складаються з урахуванням характеристик проблеми.

Лікування звичайної мозолі буде набагато дешевшим, ніж, припустимо, стрижневим. Тому, як тільки помітили мозоль, одразу записуйтесь до нас на консультацію https://slim.ua/uk/podolog-u-kievi!

Анна

Анна