Про Нас

Mohyliv.info – це інформаційний проект, який створений не професіоналами, але інтузіастами з міста Могилів-Подільський. Ми створили цей сайт, щоб розповідати про те, що цікавить всіх жителів Могилів Подільського і України.

Наш проект ставить за мету надавати актуальну та достовірну інформацію про події, які відбуваються в Україні та світі. Ми публікуємо новини, аналізи та коментарі на різні теми: політика, економіка, культура, наука, спорт та інше.

Наші автори – це люди з різних професій та інтересів, які діляться своїми знаннями та досвідом зі світом. Ми не маємо комерційної мети, наша мета – надавати корисну та цікаву інформацію для всіх, хто хоче бути в курсі подій.

Ми розуміємо, що в Україні є багато різних думок та поглядів, і ми ставимо за мету бути об’єктивними та неупередженими у наших матеріалах. Ми не пропагуємо жодної політичної чи релігійної думки, ми лише надаємо інформацію та дозволяємо читачам утворити свою власну думку.

“mohyliv.info” – це відкритий проект, і ми завжди відкриті до співпраці з іншими інформаційними проектами, журналістами, блогерами та всіма, хто хоче долучитися до створення якісної та цікавої інформації.

Якщо у вас є питання, пропозиції або коментарі, будь ласка, зв’яжіться з нами через контактну форму.