Коверлоки: призначення, бренди, грамотний вибір

Коверлоки: призначення, бренди, грамотний вибір

Кожний професійний майстер мріє про власний якісний коверлок. Сучасні виробники швейного обладнання розробили чимало моделей, які можуть використовуватися не тільки на підприємствах, але й у домашніх умовах. Цей геніальний винахід легко виконує оверлочний та розпошивальний шви. На відміну від звичайної швейної машинки коверлок має два петлителя, які дозволяють подавати нитку просто з бобіни, завдяки чому відпадає потреба кожен раз намотувати її на шпульку. 

Особливості застосування

Споживачі висувають високі вимоги до якості одягу, бажаючи отримати речі, стрічки яких не відрізняються від брендових. Шви, зроблені на коверлоках, відповідають всім стандартам, мають високий відсоток розтяжності на синтетичних, еластичних та трикотажних тканинах. Незамінний цей пристрій і при роботі зі стабільно популярним джинсом: шви у вигляді дрібних кісок міцні та естетичні. Крім того, за допомогою коверлоків робляться наступні шви:

  • плоский;
  • обметаний;
  • двонитковий;
  • укріплювальний.

А ось для обробки країв доведеться скористатися оверлоком.

Великий попит мають моделі з функцією регулювання кроку стібка. Це дозволяє комфортно працювати з сипучими тканинами, не боятися зіпсувати тонкі дорогі речі. Крім того, існують моделі з диференціалом для виконання модного хвилястого краю.

Коверлоки: призначення

Кращі виробники коверлоків

Функціональність, вартість, надійність, зовнішній вигляд, термін без проблемної експлуатації значною мірою залежать від бренду. Серед найпопулярніших можна виділити наступні:

  • BABY LOCK;
  • PRAFF;
  • JANOME.

Означені виробники мають у своїх торгових лінійках моделі з різною кількістю операцій. Що стосується швидкості, то коверлоки здатні робити 1200–1500 стібків у хвилину.

При виборі варто звернути увагу на такі чинники:

  • кількість ниток, з якими пристрій може працювати одночасно;
  • заправка петлителей, яка повинна бути максимально зручною;
  • функція, що дозволяє обмежувати швидкість;
  • додаткова комплектація: подовжувач столик, додаткові лапки.

Завдяки таким рекомендаціям можна підібрати ідеальне для себе приладдя.

Як вибрати швейне обладнання

Вибираючи швейне обладнання, треба звернути увагу на наступні важливі критерії:

  1. Здатність виконувати як необхідні базові операції, так і додаткові, що дозволяють розвивати підприємство, а також власні навички.
  2. Якість пристроїв, яка повинна підтверджуватися сертифікатами.
  3. Термін гарантованого обслуговування, наявність сервісних центрів у вашому регіоні.
  4. Потужність пристроїв, сумісність з іншим обладнанням.

Якщо ви вирішили купити швейну машину в місті Тернополі, виберіть надійного продавця https://shveinyisvit.ua/ua/news/gde-kupit-shvejnuju-mashinu-v-ternopole, представники якого дадуть професійну консультацію та забезпечать швидку доставку. Скористайтесь порадами фахівців, які наполягають не заощаджувати на якості швейного обладнання та комплектуючих. Забезпечуючи комфортні умови роботи, ви отримуєте можливість досягати високих показників у вибраній галузі.

Анна

Анна