Як підготуватися до тривалої подорожі автобусом?

Як Підготуватися до Тривалої Подорожі Автобусом?

Щодня тисячі пасажирів подорожують до інших країн. Для цього вибирають різний транспорт: літаки, потяги, автобуси. В кожного виду є свої переваги й недоліки. Розглянемо подорожі автобусами, що залишаються найпопулярнішим способом пересування.

Багато хто відмовляється від автотранспорту з причини довгої тривалості поїздок. Насправді за маршрутом Київ – Париж автобус іде 48 годин. Але якщо правильно підготуватися, взяти все необхідне, вибрати комфортабельний транспорт, подорож залишить тільки приємні враження. Плюси починаються ще на етапі придбання квитків. Скористайтесь онлайн-сервісом KLR Bus, на сайті якого можна самостійно вибрати дату й час поїздки, перевізника, отримати знижки й оплатити квитки у зручний для вас спосіб.

Правила тривалої поїздки в автобусі: як додати собі комфорту

Якщо у вас був невдалий досвід автобусних подорожей, то це з причини недостатньої обізнаності та підготовки. Габаритні валізи покладіть у багажний відсік. Але що потрібно взяти до салону? Дозволимо собі кілька рекомендацій:

  • невелика сумочка для цінних речей, що мають бути під наглядом і в постійному доступі;
  • гаджети та зарядні пристрої до них;
  • необхідні ліки — серцеві пігулки, засоби від захитування тощо;
  • їжа — сухофрукти, горіхи, сухарики, сирокопчена ковбаса чи м’ясні слайси;
  • все для комфортного сну — надувна подушка під шию, плед, беруші й маска для очей;
  • гігієнічні серветки — сухі та вологі;
  • змінне взуття — дуже вільна пара на кшталт капців.

Варто вибрати зручний одяг для поїздки — вільний, що не мнеться. В сучасних комфортабельних автобусах передбачені розетки, тому смартфон чи інші гаджети можна підзарядити. Огляд улюбленого контенту теж допоможе відволіктися в дорозі.

Поведінка під час подорожі автобусом

Якщо більшість часу поїздки припадає на нічний період, намагайтеся поспати. Так у вас залишаться сили на вирішення всіх справ, що є метою подорожі. В денний період можна роздивлятися пейзажі за вікном. Це буде цікавим, особливо якщо подорожуєте вперше цим маршрутом.

Щоб зменшити фізичну втому пасажирів, передбачені зупинки кожні 3–5 годин. Обов’язково треба вийти на вулицю, пройтися, зробити кілька вправ, щоб зняти занімілість у кінцівках. У дорозі можна скористатися перевагами комфортабельних автобусів: туалетом, розкладними столиками тощо. Підготуйтеся до подорожі — і тоді час мине непомітно.

Анна

Анна