Вагітна наречена? Прочитайте цей посібник з ідеального весілля

Якщо ви перебуваєте при надії і плануєте весілля, ми готові дати кілька цінних порад, які вам дуже допоможуть.

Час для весілля

Багато наречених вирішують вийти заміж у перші 3 місяці з дуже простої причини: тому що не видно живота. Але ми радимо вам вийти заміж у другому триместрі.

Виникає питання чому? Ми радимо вам це, тому що ризик викидня вищий у перші три місяці. У цей період ви маєте бути максимально спокійною, без нервового напруження, хвилювань і багато відпочивати. По-друге, у другому триместрі колір вашої шкіри більш насичений.

Знайдіть ідеальне місце для церемонії

Є багато місць, де можна провести свою церемонію: у садах, елегантних ресторанах, на узбережжі.

Купуйте взуття в останній момент

Вам це може здатися не зовсім нормальним, але це правда. Ступні мають тенденцію до збільшення під час вагітності. Якщо ви купите туфлі занадто рано, є ризик, що вони вже не підійдуть.

Не носіть кільця

Як ноги, так і руки опухають у період вагітності. Носити обручки вагітній нареченій – не найкраща ідея.

Частування на весілля

Це одна з головних речей, яку вагітна наречена повинна вибирати дуже ретельно. Можливо, це найщасливіший день у вашому житті, і ви не думаєте про інші речі, але в таких випадках пам’ятайте про наслідки.
Виберіть їжу, яка буде легкою для вас, і переконайтеся, що ви зможете без наслідків спробувати все, що заплановано у весільному меню. Ах, якщо хочете, подавайте алкоголь гостям, але не забудьте взяти з собою кілька пляшок безалкогольного вина.

Весільна сукня

Щасливий день весілля – це важливий момент у житті багатьох жінок, і, звісно ж, усі наречені хочуть мати найпривабливіший вигляд у свій великий день. Але, давайте будемо чесними, головне – це комфорт, правда ж? Адже останнє, що ви хочете – це проводити свій весільний день, смикаючи і поправляючи свою сукню, особливо якщо ви вже вагітні.

Тому обирайте легку, вільну сукню, яку буде приємно носити весь день. І не забувайте про матеріали: трикотаж і атлас можуть бути не найкращим вибором, оскільки вони можуть спричинити перегрів і дискомфорт. Зрештою, жодна сукня не зрівняється з посмішкою на обличчі щасливої нареченої!

Від Вадим