Учені пояснили у чому сенс вимоги зберігати цноту до весілля

У різних релігіях і культурах існує заборона на сексуальні стосунки до шлюбу. Питання сумісності в ліжку прояснювалося раніше тільки після першої шлюбної ночі.
Вчені з Університету Брігама Янга (США) провели дослідження на тему задоволеності шлюбом залежно від сексуального досвіду. Виявилося, що цнотливість безпосередньо пов’язана із сімейним щастям.
Учасників експерименту поділили на групи за кількістю сексуальних партнерів і попросили оцінити рівень щастя в шлюбі від 1 до 5.

Виявилося, що найвища частка задоволеності шлюбом у тих, хто займався сексом лише зі своїм чоловіком і дружиною – так відповіли 45% чоловіків і жінок.

20% із цієї групи також заявили, що їх повністю влаштовують статеві стосунки одне з одним.

Схожі цифри вийшли у 40% учасників із групи з 2-4 сексуальними партнерами, а якістю інтимного життя з чоловіком і дружиною були задоволені близько 18%.

У подружжя з великим числом партнерів статистика була менш позитивною.

Серед тих, у кого було 5-9 сексуальних партнерів, свій шлюб як стабільний оцінили 25%, і тільки 11% зізналися, що задоволені сексом один з одним.

Ті, хто мав сексуальний досвід із 10 і більше партнерами, були щасливі в шлюбі і задоволені сексом ще менше – 14 і 7 відсотків відповідно.

“Ми виявили, що з кожним додатковим сексуальним партнером вірогідність оцінки стабільності шлюбу на “п’ятірку” падала на 6,5%, а сексуальною задоволеністю в шлюбі – на 4%, – пишуть дослідники. – Ці результати кидають виклик уявленню про те, що сексуальні експерименти і роки побачень допомагають людям “стати розсудливими” і підготуватися до шлюбу”.

Вчені припускають, що на задоволеність шлюбом впливає те, що люди можуть порівнювати один одного з попередніми партнерами: “Здається, що ідея сексуальної винятковості відіграє важливу роль у шлюбі та допомагає будувати стосунки, які задовольняють обох, зокрема інтимні”, – роблять висновок дослідники.

Є у цього питання і сакральний аспект.

Цікавий факт про потужну силу цнотливості

Під час Другої Світової війни Адольф Гітлер отримав доповідну записку від свого помічника, який завідував концентраційними таборами.
У цьому донесенні наводився цікавий зв’язок між результатами обстеження радянських військовополонених жінок і прогнозами воєнних дій. Обстеження німецьких лікарів, які перевірили тисячі викрадених у Німеччину в полон дівчат, показали, що понад 90% російських дівчат, які не бували офіційно одруженими, виявилися незайманими. Висновок був несподіваним: помічник фюрера рекомендував йому припинити негайно інтервенцію проти Радянського Союзу, мотивуючи це тим, що народ із такою високою моральністю перемогти абсолютно неможливо.

Стародавня мудрість говорить: “Про силу народу можна судити за двома ознаками: за повагою до старших і за непорочністю дів”. Незаймані та цнотливі жінки володіють тією енергією, яка позитивно впливає на долі держави і збільшує силу волі та цілеспрямованість її жителів.

Від Вадим