Односпальне ліжко – комфорт та ергономіка

Односпальне ліжко – комфорт та ергономіка

Спальні гарнітури бувають в різних варіаціях. Але частіше всього вони виготовляються з врахуванням того, що кімната призначена для розміщення двох дорослих. Тобто в таких комплектах запропоновані великі ліжка.

Але, що робити якщо кімната розрахована на одну людину і взагалі приміщення складно назвати дуже просторим, щоб помістити в нього ліжко двоспальне або тим більше модель king size? Все просто, потрібно замовити односпальне ліжко, яке використовується і для облаштування приміщень для сну для дорослих і для дітей. Інша справа що моделі для дітей чи тинейджерів будуть відрізнятися меншими габаритами. На сайті інтернет магазину https://www.mebelok.com/ представлені моделі на всі смаки, у різній розмірній сітці і навіть у різних цінових сегментах. До речі, що саме впливає на вартість? Багато різних параметрів.

Вартість ліжка – від чого вона залежить?

Односпальне ліжко може бути виконаним з використанням різних матеріалів. І це перший фактор, який визначає вартість виробу. Так мануфактури використовують:

  • Натуральне дерево (різних порід);
  • ДСП (ламіноване).

Також для виготовлення ліжок може використовуватися метал, причому не тільки для опор чи спинки. Експериментують виробники і з такими матеріалами як текстиль (з них роблять м’які спинки), пластик тощо.

Також на ціну впливає фурнітура та комплектуючі, які використовуються. А це в свою чергу визначає особливості конструкції. Чим простіша модель – тим вона дешевша. Під простими ліжками розуміють каркас на опорах. Щодо більш складних моделей, то вони можуть складатися з різних додаткових елементів як то ящик або полички вже інтегрованіу ліжко. Ще більш сучасні варіанти навіть включають інтегроване освітлення. До речі, ящик під ліжком може бути на роликах або висувним за допомогою спеціальних направляючих. Всі ці особливості конструкції також з одного боку впливають на ціну, а з іншого – підвищують рівень комфорту та ергономіки. Як ящик під ліжком додає комфорту? Все просто, в нього можна складати різні речі і тим самим підтримувати лад у приміщенні. Дуже актуальне рішення, особливо для невеликих приміщень.

На ціну також впливає складність дизайну та преміальність марки виробника. Добре що покупцям доступні вироби у сегменті:

  • Високому;
  • Середньому;
  • Низькому.

При чому навіть моделі з бюджетного сегменту вражають і стильним виглядом і якістю виконання.

Односпальне ліжко

Консультанти інтернет магазину MebelOk радять уважно оцінити різноманіття моделей за допомогою фото. Також варто ознайомитися з описами продукції, бо так ви дізнаєтеся про всі особливості конкретного односпального ліжка. Придбати є можливість модулі і для облаштування інтер’єру в дитячій і екземпляри для дорослих. Головне визначитися з матеріалом, габаритами та стилістикою.

Анна

Анна