Обручка – прикраса не проста і з особливим сенсом

Обручка – прикраса не проста і з особливим сенсом

Ювеліри постійно пропонують щось новеньке. Використовують нові матеріали, які ще не так давно навіть не могли мріяти на статус «коштовних». Також багато експериментів у ювелірів з формами, техніками обробки металів тощо. Крім того з’являються взагалі нові види прикрас. Але в цій сфері, яка постійно розвивається, є місце і класичним речам, які можливо і приймають нові форми, але не втрачають свого основного сенсу.

Обручка – це та прикраса, яка навіть через багато століть після своєї появи як і раніше символізує вічне кохання та створення нової сім’ї. Саме тому, навіть пропонуючи щось дуже інноваційне, майстри ювеліри зберігають цей сенс у всіх моделях. І навіть на фото, представлених на сайті інтернет магазину УкрЗолото помітно, що обручка – то не чергова прикраса, а коштовність з особливим сенсом.

Золоті варіації, срібні рішення

Дорогоцінні метали використовуються для створення коштовностей і обручка не виключення. Так у колекціях брендів представлені колекції обручок в:

  • Золоті;
  • Платині;
  • Сріблі.

Допускається навіть поєднання металів і обручка з золотими та платиновими елементами вже нікого не дивує.

Для того щоб у всіх була можливість придбати ці символічні прикраси з урахуванням смакових побажань, ювеліри пропонують колекції, де доступні моделі в різних не те що металах але сплавах і з різними покриттями. Так в золотих серіях доступні обручки в золоті білому, жовтому, червоному, рожевому. В срібних серіях можна обрати обручку з позолотою, родієвим покриттям та чорнінням.

Обручка – прикраса не проста і з особливим сенсом

Для декору використовуються як класичні рішення – коштовне каміння, так і інноваційні матеріали. Так популярними стали обручки зі вставками з кераміки. Також нерідко використовується емаль. Але безперечно фаворитами є обручки декоровані коштовними камінням і якщо і є класика в цьому виконанні то це золото, платина або срібло з діамантами.

Вибір металу, декору, форми – все це впливає на вартість. Але по-перше, на покупці обручок не варто економити, бо це прикраса яка купується одна і на все життя (та про це мріють всі молодята). По-друге, ювелірні бренди пропонують моделі в різних колекціях (преміальних, бюджетних). Для тих хто цінить індивідуальність – є можливість замовити унікальні моделі виконані в дуже обмеженій кількості або навіть у єдиному екземплярі. Виглядають такі обручки шикарно, але і коштують чимало. Можна підібрати серійну модель та замовити гравіювання на внутрішній чи навіть зовнішній стороні прикраси.

Це вже додасть виробу індивідуальності але за доступні гроші. Насправді, саме наявність великого асортименту дозволяє сучасним нареченим підібрати обручки, які не тільки їм подобаються але і вписуються в бюджет. Щодо якості, вона висока а точніше безкомпромісно висока незалежно від вартості прикрас. І консультанти UkrZoloto пропонують в цьому переконатися на власному досвіді.

Анна

Анна