NET-BILLING: шо це таке і як працює

NET-BILLING: шо це таке і як працює

NET-BILLING — система підтримки сонячних електростанцій. Завдяки високій активності сонця в день виробляється велика кількість енергії. Оскільки максимальні навантаження на систему припадають на ранок та вечір, то є надлишок згенерованої електроенергії. Використовуючи механізм NET-BILLING їх передають в загальну мережу, а за це отримують кредит. Кошти з рахунку можна взяти, щоб надалі розрахуватися за електроенергію, яка була отримана з державної мережі. Зазвичай вони використовуються в осінньо-зимовий період — час, коли сонячна активність мінімальна і не хватає струму, щоб забезпечити потреби домогосподарства чи бізнесу.

Підключити NET-BILLING можна, заказавши на сайті https://www.solargarden.com.ua/net-metering-net-billing-efektyvni-mehanizmy-pidtrymky-vyrobnykiv-zelenoi-elektroenerhii/ потрібні послуги.

Підключення NET-BILLING: що потрібно знати

Щоб підключити розрахунковий механізм, потрібно дотримуватися певних процедур. Оскільки самостійно зробити це важко, краще звернутися за допомогою до професіоналів.

Процес підключення складається з таких етапів:

  1. Оцінка своїх потреб та можливостей. Перш ніж підключати систему підтримки, потрібно визначитися, яким є ваш об’єкт: середній чи малий бізнес, домогосподарство, кооператив. Також варто розрахувати потужність і впевнитися, що її вистачить для ваших потреб.
  2. Монтаж спец обладнання. Замовляючи послуги Солар Гарден, будьте готові до того, що вам буде встановлений спеціальний лічильник або інша система, яка дозволить точно вираховувати обсяги електроенергії, яка передається в загальну мережу.
  3. Оформлення документації. Пакет містить дозвіл на підключення, схему та характеристики установки.
  4. Укладання договору. В документі прописуються умови надання послуги, тарифи та інша інформація.
  5. Підключення. Воно виконується тільки після укладання договору. Щоб забезпечити ефективний обмін електроенергії може потребуватися додаткове налаштування.
  6. Моніторинг та облік. Після підключення NET-BILLING споживач отримує доступ до особистого кабінету. Там він може відстежувати, наскільки ефективно працює система та відстежувати свої розрахунки.

Щоб уникнути різних непорозумінь, перш ніж підключати систему, потрібно ознайомитися з нормативними актами та проконсультуватися у спеціаліста. Тільки так ви можете оцінити всі переваги та недоліки системи.

NET-BILLING — система підтримки сонячних електростанцій

Чи всі можуть підключити NET-BILLING

На жаль, ні. Система підтримки сонячних електростанцій має деякі обмеження. По-перше, ви не можете одночасно використовувати NET-BILLING та «зелений» тариф. По-друге, вам обов’язково потрібно встановити сертифікований двонапрямний лічильник або автоматизовану систему комерційного обліку для промислових споживачів. По-третє, стандартні умови підключення розрахункового механізму не розраховані на крупний бізнес. Цією програмою можуть скористуватися домогосподарства, ОСББ, малий та середній бізнеси, а також енергетичні кооперативи.

Анна

Анна