Купити подарунок прикрасу на 8 березня – це рішення краще з кращих

Купити подарунок прикрасу на 8 березня – це рішення краще з кращих

Існує добра традиція на різні свята дарувати презенти. 8 березня не виключення. Єдина відмінність від інших святкових днів – на 8 березня квіти та подарунки дарують тільки жінкам. Отож перед чоловіками постає завдання підібрати щось красиве, стильне і оригінальне. Скептики скажуть, що презент має бути практичним. З цим можна посперечатися, бо навряд чи всі жінки будуть в захваті від кухонного комбайну або сковорідки. Але є особливі речі – які точно прийдуться до смаку всім без виключення жінкам різного віку та статус.

Хочете зробити вдалий презент – консультанти Злато радять купити подарунок прикрасу на 8 березня https://zlato.ua/uk/f-8_bereznya/. Ювелірні вироби – це і красиво, і стильно, і оригінально, і навіть практично. Адже більшість жінок чи дівчат з задоволенням носять прикраси. То чому б не поповнити ювелірний арсенал красуні стильною обновкою. Тим більше що запропонований на сайті інтерент магазину асортимент вражає різноманіттям форм, розмірів, дизайнів та навіть призначень. Так адже прикраси можна носити на руках, пальцях, шиї і т.д. і всі вони відрізняються за особливостями «конструкції». Тому експерти радять визначитися з тим яку прикрасу ви плануєте придбати на подарунок на 8 березня і в якому виконанні.

Купити подарунок прикрасу на 8 березня

Каблучка чи ланцюжок? А може брошка?

Отже ювелірні мануфактури пропонують прикраси, які відрізняються за призначенням. Це може бути каблучка, браслет, ланцюжок, брошка, запонки (так панянки теж носять ці прикраси), кольє тощо. Дуже багато варіацій на тему коштовностей і всі вони доступні споживачам, а для зручності пошуку виділені в окремі групи. Також майстри пропонують колекції різні в залежності від матеріалів, які використовуються. Так коштовності доступні в:

  1. Золоті;
  2. Сріблі;
  3. Платині.

Ще більший вибір у плані сплавів та покриттів. Наприклад, якщо ви обрали прикрасу із срібної колекції, на вас чекають серії з моделями з позолотою, чорнінням, родієвим покриттям. Якщо це золота колекція, тут доступні вироби в голді жовтому, червоному, рожевому та білому.

Додає різноманіття і використання різних декоративних елементів. Так майстри активно додають до класичних матеріалів (золота, коштовного каміння) такі не зовсім традиційні як для ювелірної справи рішення:

  • Кераміка;
  • Каучук;
  • Натуральна шкіра;
  • Кристали.

Крім призначення, матеріалів та декору, споживачів чекають різні форми, розміри та стилістика. Все це в свою чергу впливає на вартість.

Але оскільки мануфактури пропонують прикраси у різних сегментах, то придбати коштовність на подарунок а 8 березня вийде з різним бюджетом. Та як показує практика, для чоловіків все ж буває складно визначитися з вибором коштовностей, але консультанти Zlato завжди готові допомогти в цьому. І не забудьте про красиву коробочку, яка підвищує градус урочистості будь якої прикраси.

Анна

Анна