Є Підтримка Що Можна Купити 💸

За повідомленням Міністерства цифровойтрансформації України в Telegram, змінилися умови використання коштів програмної картки “еПідтримка”, і відтепер їх можна використовувати на купівлю будь-якого продукту чи товару без жодних обмежень, а також запевняє, що наразі всі гривні можуть допомогти державі та Збройним силам України.
Банки, які вже зняли обмеження на користування карткою Рау, – це Альфа Банк, Приват Банк, А Банк, ПУМБ, Схід, Укргазбанк, Монобанк, а також можна внести власні кошти або переказувати їх на необхідні вам картки.

Варто зазначити, що зібрані кошти можуть бути використані для підтримки Збройних сил України: за шість днів українці перерахували понад 1,5 млрд грн на підтримку Збройних сил України. Міністерство цифровоїй трансформації також закликає громадян скористатися можливостями програми “еПідтримка”, щоб допомогти нужденним у цей непростий час.

Можливості програми

Програма “Є Підтримка” є державною ініціативою, спрямованою на надання фінансової допомоги населенню в умовах економічної нестабільності, зокрема внаслідок кризових ситуацій, таких як війна або пандемія. Допомога надається в формі безкоштовних грошових виплат, які можна використовувати на потреби, що є найбільш важливими для громадян.

Основні можливості програми “Є Підтримка” включають:

  1. Купівлю продуктів харчування та предметів першої необхідності.
  2. Оплату комунальних послуг (електроенергія, газ, вода, опалення).
  3. Оплату медичних послуг та ліків.
  4. Підтримку малих та середніх підприємств.
  5. Допомогу при отриманні освіти.
  6. Підтримку ветеранів та учасників бойових дій.
  7. Фінансову допомогу молодим сім’ям.

Крім того, можна використовувати гроші програми “Є Підтримка” для допомоги Збройним Силам України та іншим благодійним організаціям. Важливо пам’ятати, що ціль програми полягає в тому, щоб забезпечити допомогу тим, хто найбільше потребує цього в складний період.

Від Вадим