Довжина безіменного пальця у жінки показує, чи схильна вона до зради!

Довжина безіменного пальця у жінки показує, чи схильна вона до зради!

Жінки з довгим вказівним пальцем на лівій руці і коротким безіменним пальцем схильні до зрад, вважають автори дослідження Оксфордського університету.
Вчені кажуть, що такі жінки піддавалися впливу більш високих рівнів статевого гормону естрогену, поки перебували в животі матері, тому тепер у них багато типових жіночих характеристик.

Дослідження було проведене Ейлунед Пірс з Оксфорда, тому було виміряно довжину пальців 274 жінок-добровольців, а потім перевірено їхню ДНК. Крім того, він також проводив психологічні тести на якість їхніх стосунків.

Жінки, які піддавалися впливу більш високих концентрацій естрогену в утробі матері, були більш імпульсивними і оцінювали свої романтичні стосунки як більш незадовільні.
Ейлунед сказала, що це відкриття інтригує, тому що вона вірила у протилежне: “більш фемінізовані жінки” менш імпульсивні і більш задоволені своїми романтичними стосунками.

Вона також наголошувала, що такі жінки привабливіші для чоловіків, але якщо це поєднується з потенційною незадоволеністю в нинішніх стосунках, дорога до зради стає цілком вірною.

Ейлунед каже, що вчені називають це “імпульсивним союзом із чоловіками, які не є їхніми чоловіками або партнерами”.

Як виміряти пальці?

  • Розчепірте пальці та покладіть долоню на папір. Відзначте нижні точки безіменного і вказівного пальців, безпосередньо біля перетинки між пальцями.
  • Потім відзначте верхні точки, кінці пальців і порівняйте результати лінійкою.

Жінки, у яких безіменний палець на лівій руці довший за вказівний, як правило, працюють на посадах, які традиційно вважаються чоловічими, наприклад, юристами або менеджерами.

Ті, у кого найдовший вказівний палець, часто обирають типові для жінок професії, як-от робота в дитячому садку або школі.

Вадим

Вадим

Редактор блогу та SEO спеціаліст